укр | ру | en
Ліцензія МОЗ України АГ № 603561 від 17.10.2011 р.
+38 044 303 90 89; +38 068 035 53 35
Лікування зубів під седацією без болю
Лікування зубів під седацією без болюлікування зубів під седацією

Лікування зубів - необхідна процедура, але страх перед стоматологами для деяких пацієнтів виявляється сильнішим. Місцева анестезія позбавляє від фізичного болю, але не впливає на емоційний стан, багато пацієнтів не можуть самостійно впоратися з панікою, сильним хвилюванням, стресом і довіритися лікаря. Саме в таких випадках в клініці Ігма застосовується седація при лікуванні зубів.

Що таке седація?

Седація (від латинського sedatio — заспокоєння) — штучно викликаний стан організму, що характеризується зниженням рівня свідомості, пригніченням рефлексів і больової чутливості, що досягається за допомогою введення седативних лікарських засобів. Людина знаходиться в напівдрімоті, його емоційний фон знижується, реакції сповільнюються, а тіло розслабляється. Пацієнт перебуває в стані легкої ейфорії, не відчуває стресу від процедури і, таких чином, забуває про свій страх. При цьому седація не знімає больову чутливість, тому застосування місцевої анестезії в більшості випадків обов'язково.

Відмінність седації від місцевої анестезії і загальної анестезії (наркозу)

лікування зубів під седацією

Місцева анестезія справляється з больовими відчуттями, але не з емоційним фоном людини. Для впливу на емоції пацієнта в нашій стоматології існує така методика, як седація. Седация занурює пацієнта в легку дрімоту, підвищує больовий поріг, відводить страхи і хвилювання на задній план і в поєднанні з місцевою анестезією дозволяє проводити складні види стоматологічного лікування. Наприклад, видалення зуба дитині під седацией і місцевою анестезією проходить швидше і простіше, малюк не відчуває ніяких незручностей і в майбутньому не буде боятися стоматологів.

лікування зубів під седацією

При загальній анестезії (або наркозі) людина повністю занурюється в медикаментозний сон. У нього повністю відсутні свідомість, больова чутливість, рухова активність, рефлекси. При седації пацієнт знаходиться в свідомості, він здатний самостійно рухатися, виконувати необхідні прохання лікаря в ході лікування.

Весь час, поки пацієнт знаходиться в півсні, його стан контролюється, відслідковуються серцевий ритм, тиск, пульс. Контроль і увагу – запорука безпеки процедури, комфорту пацієнта і якості лікування.

Клініки, які пропонують лікування зубів під седацією, повинні мати спеціальне обладнання і сучасні апарати. З пацієнтами працюють професійні анестезіологи, які пройшли спеціальну підготовку. Клініка "Ігма" використовує апарати Baldus Touch виробництва Німеччини.

Високий професіоналізм лікарів, якісна технічна база, увага до комфорту і безпеки відвідувачів – все це обов'язковий стандарт лікування в клініці «Ігма». Ми лікуємо без болю і страху навіть самих чутливих пацієнтів.

Вартість лікування зубів під седацією:

Діти: 500 грн/30 хв
Дорослі: 600 грн/30 хв

лікування зубів під седацією